FAQ

Nejčastěji kladené dotazy.V případě, že na Vaši otázku zde nenaleznete adekvátní odpověď, kontaktujte nás prosím na emailové adrese.

Co to je projekt Booket.cz?

Odpověď: Jak je uvedeno na titulní stránce, jedná se o privátní projekt "elektronického nakladatelství", které nabízí ke stažení ZDARMA některé publikace či knihy, nebo jejich ukázky. Není to teda klasický obchod ani e-shop, i když podobné výrazy používá. Za stažení nemusíte nic platit!

Co to znamená "Dobrovolná platba"?

Odpověď: Některé nabízené publikace (e-book) jsou ke stažení ZDARMA, někdy se jedná o tzv. ukázku. Jestli však chcete podpořit autora a vydávání e-knih nakladatelství Booket.cz, můžete dle svého uvážení poslat libovolnou částku na uvedený bankovní účet.Jako projev díků Vám na oplátku poskytneme bonus - neveřejné e-prémie nebo kompletní publikaci.

Lze "symbolický sponzorský dar" poslat i přes PayPal účet?

Odpověď: Ano, je to nejrychlejší platební brána!

Mohu Vás podpořit a zaplatit "dobrovolnou platbu" také bitcoiny?

Odpověď: Ano, můžete! Budeme potěšeni!

Co je to bitcoin?

Odpověď: Bitcoin (BTC) je internetová open-source peněžní měna, kterou lze platit prostřednictvím zcela decentralizované P2P sítě. Hlavní unikátností Bitcoinu je právě jeho plná decentralizace; je navržen tak, aby nikdo, ani autor nebo jiní jednotlivci, skupiny či vlády, nemohl měnu jakkoli ovlivňovat, ničit, padělat, zabavovat účty, kontrolovat peněžní toky nebo způsobovat inflaci. V síti neexistuje žádný centrální bod, ani nikdo, kdo by mohl o síti rozhodovat. Bitcoin je deflační měna. Celkové množství peněz je konečné a předem známo, a jeho uvolňování do oběhu je definováno pouze matematickými zákony. V síti probíhají platby za minimální nebo žádné náklady.

Jak je zajištěna ochrana dat kupujících?

Odpověď: Všechny údaje,které jsou uvedeny na objednávce bonusu jsou považovány za osobní a důvěrné a slouží pouze pro úspěšné dokončení transakce. Nejsou poskytovány ŽÁDNÉ třetí osobě.

Chtěl bych si zakoupit jednu sběratelsky zajímavou bibliofílii. Jak to probíhá?

Odpověď: Formou klasické objednávky! Nabízím zde některé umělecké grafiky či bibliofílie ze své soukromé sbírky. Protože se nejdená o komerční e-shop, nemohu vydat účtenku! Jako majitel Vám ale mohu poskytnout Kupní smlouvu na prodaný předmět.

Co to je Instant Download?

Odpověď: Instant Digital Download je grafický soubor- tiskový podklad, který je určen pouze pro vaše osobní použití. Můžete jej využít na potisk vašeho trička, tašky, blahopřání, decoupage, oznámení a pod. Podklad není určen pro další komerční využití! Tzn.tiskový podklad (motiv) nelze použít pro potisk triček a ty následně prodávat! Při "Dobrovolné platbě" lze jako bonus, poděkování za Vaši podporu získat igitální soubor - obrázek ve vysokém rozlišení 300 DPI, formátu PNG, TIF, JPG - vhodném pro tisk. Ten je zaslán elektronickou poštou na vaši @ adresu.

Čekáme na Váš dotaz

Odpověď: ZDE najdete naši odpověď...