e-Katalog / detail

  D E T A I L

Autor

Narozen 1954 v Praze, výtvarník, vyučen v Ústředí uměleckých řemesel uměleckým keramikem. Následuje studium SPŠK v Bechyni, zaměstnání v Díle a po roce 1989 vlastní keramická dílna. V minulosti prezentace tvorby na autorských či skupinových výstavách. V současné době se věnuje grafice, reprintům či typografickým rekonstrukcím.

Anotace

V roce 2013 vyhlásilo Centrum současného umění DOX v Praze projekt Kde domov můj?, který se věnuje stále aktuálnějšímu tématu domova. Místa kde žijeme, které nás obklopují.
Proto se Dox obrátilo otevřenou výzvou na širokou veřejnost s přesvědčením, že každý má mít možnost se k položené otázce vyjádřit a na utváření sdíleného domova se podílet.
Autor využil možnosti se k této výzvě připojit cyklem 12 portrétů. Otázka hledání "DOMOVA" se pro něj stala pátráním po jeho odvrácené tváři.
Každá země má své vítěze i své poražené, své hrdiny i své zatracence...
Cyklus obsahuje 12 grafik vytvořených metodou QR kódu a je ke stažení ZDARMA.

Dobrovolná platba

Tento katalog je ke stažení ZDARMA. Jestli však chcete podpořit autora a vydávání e-knih nakladatelství Booket.cz, můžete dle svého uvážení poslat libovolnou částku na uvedený bankovní účet. Jako projev díků Vám na oplátku poskytneme bonus - neveřejné e-prémie. Děkujeme všem.