e-Knihy / detail

 

Autor

Narozen 1954 v Praze, výtvarník, vyučen v Ústředí uměleckých řemesel uměleckým keramikem. Následuje studium SPŠK v Bechyni, zaměstnání v Díle a po roce 1989 vlastní keramická dílna. V minulosti prezentace tvorby na autorských či skupinových výstavách. V současné době se věnuje grafice, typografickým rekonstrukcím,ale i beletrii a zpracování odborných textů.

Anotace

Člověk se jako FOSÍLIE nerodí. Musí se k ní klopotně dožít přes jankovité mládí i nástrahy středního věku. Je to makačka. Ale už jsem téměř tam. V cíli. Stávám se FOSÍLIÍ. Já i moje žena, přátelé i spolužáci. Vrstevníci, které jsem potkal i ty, co vůbec neznám. Vychládající oharek nenaplněných přání. Mnoho času už nám nezbývá. Takřka nenápadně, aniž bychom to postřehli, jsme se dostali do věku, kdy začínáme vyhořívat. Jako to palivo. Ještě ale doutnáme. Patříme k jasně rozpoznatelné "Fossils Generation".
Už se s námi nepočítá. Nejsme tím správným segmentem trhu, cílovou skupinou reklam. Nesplňujeme vstupní hodnoty zlatého kultu mládí. Leda snad pro pohřební službu...

Kniha ze současnosti. Příběhy různých postav, které se v závěru knihy osudově protnou. Proč nezkusit alespoň ukázku, ne?